Minik Kırmızı Kalp 3gr Sevgili Kurabiyesi 10 Adet

Minik Kırmızı Kalp 3gr Sevgili Kurabiyesi 10 Adet

Kategori : 14 ŞUBAT SEVGILILER GÜNÜ
Marka : ŞIRIN KURABIYE
Ürün Kodu : AKK005
Stok : Var
Fiyatı : :
6.00 TL
Ürünlerimizin hiçbirinde domuz yağı ve katkısı bulunmaz , Tüm ürünlerimiz helal usuller ile üretilmektedir . Kurabiyeler hijyenik ortamda hazırlandıktan sonra tek tek şeker hamuru ile süslenerek isteğinize özel olarak hazırlanır . 

Özellikle sevgilile için dizayn ettiğimiz bu özel kurabiyemiz ile sevgililer gününde , Doğum günü kutlamalarında ve diğer özel günlerinizde ağzınız tatlanacak ve daha önce hiç tadmadığınız bu özel lezzeti tadacaksınız .

Bu kurabiyemiz tek atımlık kurabiyelerimizin iki katı büyüklüğündedir ağırlık olarak iki katından biraz daha fazla olsada yine çay , kahve yanında yada ikramlık olarak kullanabilirsiniz. iş yerlerinde 'de yine çay yanında yada masa üstünde ikramlık olarak verilebiliyor . Kırmızı şeker hamuru ile kaplanmış olan bu kurabiyenin üzerinde gümüş görünümlü şeker boncuklar ile çerçeve yapılmış kalp kurabiyenin yarısı boncuk diğer yarısı ise beyaza şeker hamuru ile çerçeve yapılmış . istenildiğii taktirde parlak bocnuk yerine hamur da kullanabiliriz . Ayrıca farklı renkli şeker hamurlarıda kullanabiliriz.   


Her Pakette 10 Adet Kurabiye Bulunmaktadır . Verilen fiyat 10 adet kurabiye için verilmiştir .

Kullanılan Malzemeler :
Un 
Yağ
Şeker 
Vanilin
Yumurta 
Nişasta 

Ağırlık :3  gr (+-1) 

Yorum Yaz


Yorum :
Değerlendir :